Корпоративним кліентам Unify OpenScape 4001

OpenScape 4000 — це рішення для бізнесу, в якому важлива швидкість та можливість безперебійної роботи

Корпоративним кліентам

Unify OpenScape 4002

OpenScape 4000 — це рішення для бізнесу, в якому важлива швидкість та можливість безперебійної роботи

Корпоративним кліентам

Unify OpenScape 4003

OpenScape 4000 — це рішення для бізнесу, в якому важлива швидкість та можливість безперебійної роботи

Корпоративним кліентам

Unify OpenScape 4004

OpenScape 4000 — це рішення для бізнесу, в якому важлива швидкість та можливість безперебійної роботи

Help desk

Послуги

Вже понад 15 років ми займаємося проектуванням, впровадженням та обслуговуванням корпоративних телекомунікаційних систем. Надаємо повний спектр послуг.

Професійні консультації

Ми постійно надаємо консультації ІТ-спеціалістам з 28 компаній: допомагаємо вирішувати поточні технічні проблеми та беремо участь у розробці стратегій розвитку корпоративних телекомунікацій. Телефонуйте та розкажіть нам про вашу задачу. Ймовірно, ми вже стикалися з чимось подібним і зможемо бути вам у пригоді.

 

Аудит ІТ-інфраструктури

Аналіз результатів обстеження ІТ-інфраструктури дозволяє виправити помилки в архітектурі та запропонувати рішення корпоративної ІТ-системи, засноване на вже наявному обладнанні та програмному забезпеченні. У більшості наших проектів ми проводимо ІТ-аудит безкоштовно.

Інспекція Wi-Fi мереж

Замовляючи інспекцію у нашій компанії, ви отримаєте детальний звіт з інформацією про зони радіопокриття, рівень сигналу, інтерференції, розподіл каналів та інші параметри вашої Wi-Fi мережі. Спеціалізоване програмне забезпечення допомагає нам проводити аудит уже діючих систем, а також виконувати проектування будівництва Wi-Fi мереж. Ви зможете зменшити кількість точок доступу, підвищити продуктивність мережі та якість радіопокриття.

 

Розробка ІТ-рішень

Ми займаємося системною інтеграцією понад 15 років. Складні мережеві рішення, дата-центри, мережі бездротового доступу, системи мережевої безпеки, кол-центри та корпоративні системи телефонного зв’язку – у кожному з цих напрямів ми успішно реалізували десятки проектів. Телефонуйте, і ми безкоштовно допоможемо розробити професійне рішення для ваших ІТ-потреб.

 

 

Установка та підключення обладнання

LAN Systems підтримує прямі партнерські відносини з провідними виробниками та дистриб’юторами. Ми запропонуємо знижки та пільгові умови оплати. Куплене у нас обладнання буде доставлене до місця установки, змонтоване та підключене.

 

Налаштування та введення ІТ-систем в експлуатацію

Усі інженери LAN Systems мають міжнародні сертифікати та практичний досвід роботи понад 8 років. Зверніться до нас, і ви отримаєте професійно налаштовану ІТ-систему. Якщо обладнання чи програмне забезпечення не входять до сфери нашої компетенції – ми порекомендуємо досвідченого системного інтегратора, який зможе вам допомогти.

 

Моніторинг та обслуговування ІТ-інфраструктури

LAN Systems надає послуги з підтримки ІТ-інфраструктури для таких великих компаній, як Auchan, Leroy Merlin, Coca-Cola Beverages, Одеський морський торговельний порт, Metro Cash&Carry та ін. Для деяких замовників ми забезпечуємо сервіс цілодобово 7 днів на тиждень. Для інших – надаємо обслуговування на основі заявок або за узгодженим регламентом. Будь-який варіант SLA дає доступ до нашого HelpDesk.

 

Модернізація та розвиток ІТ-інфраструктури

22 наших замовники на постійній основі користуються послугами LAN Systems з модернізації та розвитку своїх ІТ-систем. Ми вивчимо ваші нові вимоги до ІТ, проведемо аудит вже діючої системи, запропонуємо оптимальне рішення для розвитку ІТ-інфраструктури.